Neymiş erkeklerle fazla konuşma onlarla arkadaş olma

Uzun zamandır buralardayım çoğu hikayeleri okudum ama ilk defa yazıyorum. Ben 14 yaşındayım birincilikleri olan okul hayatında başarılı bir kızım ama annem birkaç yıldır iyiden iyiye yobazlaşmaya gidiyor. Önce bana ve kız kardeşime zorla namaz kıldırmaya başladı sonra zorla ikimize oruç ve kardeşime 6 yaşındayken tam gün oruç tutturuyordu. Sonra benim zorla kıldığım namazlar yüzünden olan sinir krizlerimi babamdan saklayamadım ve babamın arkamda durması benim dik duruşum sayesinde namazı bıraktım ama oruca devam edip gizlice bozuyorum fakat bilmiyor. Kardeşim de istemiyor ama annemin ondan uzak durmaması için namaz kılıyor. Şu anda kapanma konusu açılmadı.

2 yıl önce regl oldum kapanmaya zorlamadı ama zorla kuran kurslarına gönderiyor. Şort, askılı tarzı giyinmeyi yasakladı ki ben zaten dışarıda hiç şort giymezdim ama neyse artık kot giymeme izin vermiyor. Şu paçalı keten pantolonlar var ya onlardan alıyor ama ben öyle giyinmek bile istemiyorum. Ne kadar anne okulda zorbalığa uğruyorum lütfen tüylerimi alalım desem de asla izin vermezdi, bu hafta ilk defa kaşımı aldım. Kollarımda çok fazla siyah tüy var rahatsız oluyorum ama izin vermiyor okumazsan 18’de kocaya veririm seni diyor. Neymiş erkeklerle fazla konuşma onlarla arkadaş olma. Bu ne ya resmen 8’e giderken beni okula getirip götürüyordu ya. Gülüyordu sınıftakiler bana. Çok utanıyordum. Şu yazık gençliğe diyen teyzeler var ya tam o kafadan. Aşırı toksik birisi imam hatipe gitmeyeceğim fen lisesi tutturdum. 18’e geleyim ayrı şehir, ayrı ev, rahat kafa diyorum; Diyor ki üniversiteyi de benim dizim dibimde okuyacaksın içimden nah diyorum ben de. Dini sorgulama dönemlerinden geçiyorum. Ergenlik derken içime kapanık oldum. Annem de bende yapamadıklarını kız kardeşimde yapacak sanırım. Kapanma hafızlık kursu vs. Kardeşim de istemiyor ama annem ondan uzaklaşmasın diye sesini çıkarmıyor.

Kız doğmak benim suçum değil böyle olmayı ben seçmedim. Babam şehir dışında çalıştığı için üstümüze üşüşüyor. Bıktım babamı çok seviyorum, baskıcı olmadığı için şanslıyım. Umarım ileride ne ben ne de kız kardeşim annemin eli altında ezilmeyiz. Çoğunuza göre sizden daha iyi gibi gözükebilir durumum ama bana olan tavırlarını gerçekten kaldıramıyorum şans bizlerin olsun<333

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir