Ben biseksüel bir anneyim

Merhaba, ben biseksüel bir anneyim. 33 yaşındayım. Bir evliliğim oldu. Kendimi biseksüel olarak tanımladığım zaman yaklaşık 8-9 ay öncesi. O zaman bir erkek arkadaşım vardı ve ona açıldım. Sonra bir kadınla tanıştım ve hayatım değişti. Ona olan duygularım çok temiz ve saf, daha önce hissetmediğim şekilde. 6 yaşında bir çocuğum var. Şu an o kadınla birlikteyim ve onu çok seviyorum. Fakat şöyle ki, içinde bulunduğumuz toplum vs. bir sürü sıkıntı var. Çocuğumun yanında nasıl davranmam gerektiğini bilmiyorum.

Şu an küçük olduğu için sorguluyor. “Anne, neden onunla uyuyorsun? Neden sürekli bizde kalıyor?” diye sorular soruyor. İlişkimin ve çocuğumun arasındaki dengeyi nasıl kurabilirim bilmiyorum. Çocuğum, “Annem arkadaşıyla birlikte uyuyor” diye birisine söylerse ne ile karşılaşırım, ne yaparım bilmiyorum. Kafam çok karışık. Çok bilgisiz hissediyorum kendimi. Süreci yönetemediğimi hissediyorum. Hem birlikte olduğum kadın, hem de çocuğum, ikisi de birbirini sevmiyor. Değişir mi bilmiyorum tabii. Belki benzer durumda olan örnekler vardır. Beni aydınlatırsınız belki. Teşekkürler.

Comment (1)

  1. merhaba öncelikle bu konuyu ele alalım. evet arasındaki dengeyi kurmak zor belki bağlarınızı koparmak istemiyorsunuz. unutmayın ki çocuğunuz büyüdükçe birçok şeyi sorgulamaya başlayacak. size tavsiyem psikojik destek almanız olacaktır. er yada geç gerçekler açığa çıkar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir