Burs vermek istiyorum

Her yıl olduğu gibi bu yıl da üniversitelerin kazanıldığı dönemde; “dinimize uygun değil”, “el alem ne der”, “gel yanımızda oku”, “o bölüm kızlara uygun değil”, “seni başka şehre göndermem”, “sana güvenmiyoruz orada başını açarsın” denilerek kadınların eğitim hakları ellerinden alınmaya çalışılacak.

Ekonomik şiddet, psikolojik şiddet, fiziksel şiddet, sosyal izolasyon, alıkonma gibi araçlarla okumaları engellenmeye çalışılacak.

Ne yazık ki her yıl okumak için erişkin Yalnız Yürümeyeceksin kadınları evden kaçmayı son çare olarak görüyor.

O an gelmeden sizden bizimle iletişim kuran bu kadınlara burs vermenizi istiyoruz.

Bizimle aşağıdaki form aracılığı ile iletişime geçin, sizi burs listesine yazalım ve bu yıl okumak için evinden kaçmak durumunda olan reşit kadınlarla sizi eşleştirelim.

Yani sadece aracı olalım.

Bir kadının hayatını sizi sarsmayacak bir bütçeyle değiştirebilir, zaten bütün imkanlardan yoksun bırakılmış hayatına can suyu olabilirsiniz.

Dayanışmayla.

burs@yalnizyurumeyeceksin.com

KVKK METNİ

Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’un öngördüğü ilke ve şartlar dahilinde kişisel verilerinizin kayıt altına alınması ve kullanılması için bu formu doldurmanızı rica ederiz. Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun’da öngörülen ilke ve şartlar çerçevesinde bilgilerimin kanunen yetkili gerçek veya tüzel kişilere aktarılmasına aksi yönde bir beyanda bulunmadığım sürece özgür irademle açıkça rıza gösteriyorum. Bu belge ile vermiş olduğum izni geri almak istemem halinde, şartları gerçekleştiği takdirde kişisel verilerimin silinmesi, yok edilmesi veya anonimleştirilmesiyle ilgili gerekli işlemlerin yapılması için iletisim@yalnizyurumeyeceksin.com adresine e-posta yoluyla başvurarak bu hakkımı kullanabileceğimi biliyorum. Verilerim konusunda vermiş olduğum izni okudum, anladım.